Interesuje Cię język niemiecki? Mam coś dla Ciebie

Nowy kurs języka niemieckiego jest już dostępny! Naucz się języka niemieckiego z Doradcą Językowym!

Cały czas współpracuję z Doradcą Językowym, ostatnio mieliśmy sporo pracy przy zmianie systemu rezerwacji terminów na konsultacje językowe. Na szczęście szybko udało nam się wybrać odpowiedni system, który działa świetnie!

Kolejnym pomysłem Karoliny było stworzenie kursu języka niemieckiego! Cieszę się, że zapytała się mnie o pomoc, nie miałem okazji pracować z żadną platformą e-learningową wcześniej, była to dla mnie świetna okazja, żeby nadrobić zaległości.

Zależy mi na zadowoleniu moich klientów, dlatego kładę duży nacisk na to, aby wszystko działało tak jak należy. Wcześniej wspomniany system rezerwacji terminów nie dawał mi spokoju, wtyczka kupiona w tamtym roku działała dobrze, aż do pewnej aktualizacji, gdzie płatności nie działały tak jak powinny. Groziło to utratą potencjalnych klientów. Nikt z nas nie chce otrzymywać telefonów od klientów, że płatność nie działa, pozostawia to pewien niesmak, którego chcemy za wszelką cenę uniknąć.

Chciałbym zaprosić was do kupna nowego kursu języka niemieckiego stworzonego własnie przez Doradcę Językowego. Polecam to dlatego, ponieważ widzę ile pracy Karolina włożyła w stworzenie odpowiedniej treści, ile godzin spędziła wraz ze swoim narzeczonym nad grafikami, edycją wideo czy miniaturkami do wideo.

kurs.doradcajezykowy.com

Oczywiście nowa treść, zwłaszcza w formie kursu wymaga zachęty. Zdecydowaliśmy się więc stworzyć nowy Landing Page dla nowego kursu. Nad wyglądem pracowaliśmy wspólnie, chciałem jednak, aby strona była przejrzysta, prosta, a jednocześnie przyciągała użytkowników treścią.

Ostatnio bardzo skupiam się na typografii, odpowiednim doborze fontu, rozmiaru, kolorów czy odstępów. Uważam, że ma to kluczowy wpływ na odbiór udostępnianych przez nas treści w internecie.

Narzeczony Karoliny, Sebastian odegrał ważną rolę w procesie tworzenia nowego wyglądu strony, mianowicie przedstawił mi nieco inną koncepcję w środkowej części strony (flaga oraz 3 dymki z tekstem). Zaproponowałem inny obrazek oraz dymki z takimi samymi odstępami pomiędzy sobą. Sebastian zobaczył to inaczej, zaproponował nachodzące na siebie dymki, uważam, że świetnie to wygląda! Chyba powinien zmienić branżę 🙂

Przygotowanie grafiki zajęło mi 3 godziny wraz z poprawkami, nie było to ciężkie zadanie i projekt może wydawać się dość prosty, jednak ilość zmian, zabawa z fontami, odpowiednie dobranie kolorystyki oraz odstępów zajęło troszkę czasu.

kurs doradca językowy

Wdrożenie

Od razu po zatwierdzeniu projektu przez Karolinę zabrałem się do zmiany grafiki w użyteczną stronę internetową. Zakodowanie wyglądu przystosowanego do urządzeń mobilnych + inne poprawki dotyczące kursu zajęło mi również 3 godziny. Nie napotkałem się na większe problemy przy kodowaniu, dobrze przemyślany design znacznie ułatwia pracę nad stroną internetową.

Kod rabatowy dla 5 osób!

Mam dla Was aż 5 kodów rabatowych! Zgarnij 10% zniżki z kodem marcinzogrodnik! Wpisz kod rabatowy na stronie kurs.doradcajezykowy.com