Nowa wersja strony

Nowa wersja strony internetowej marcinzogrodnik.pl, to kilka nowości oraz poprawa wydajności.

Nowości

Nawigacja - Na samej górze w niebieskim pasku znajduje się informacja na temat najnowszego postu z sekcji blog. Pasek ten znika po przewinięciu strony w dół. W tym samym momencie główna nawigacja strony przykleja się do góry strony oraz lekko się wyróżnia cieniem. Dodatkowo w przeglądarce Chrome oraz Safari można zauważyć bardzo fajny efekt rozmycia. Niestety użytkownicy przeglądarki Firefox nie doświadczą w pełni zmian stylistycznych.

Strona główna - Strona główna również się zmieniła, pozbyłem się sekcji o mnie i dodałem ją jako osobną podstronę. Poza tym na stronie głównej znajdują się tylko najważniejsze informacje, czyli oferta stron internetowych, ostatnie realizacje oraz blog.

Starałem się utrzymać minimalistyczny styl i wydaje mi się, że jest czytelnie.

Dodatkowe podstrony - Dodałem nowe podstrony; O mnie, Oferta oraz Opinie. Strona o mnie to nowość, przeczytasz tam jak zacząłem programować oraz kim jestem. Wcześniejsza wersja strony również posiadała pozycję Oferta w nawigacji, jednak nie była ona "klikalna", działała tylko w celach informacyjnych, aby wyświetlić dodatkowe opcje po najechaniu myszką. Obecnie mozna kliknąć w link Oferta co pozwala na dodatkowe ruchy marketingowe. Ostatnią nowością jeśli chodzi o podstrony to Opinie. Chciałem aby opinie na temat mojej pracy miały swoje miejsce na stronie i udało się.

Czytelność - Jedną z ważniejszych zmian to czcionka, obecna czcionka jest moim zdaniem milsza dla oka i jest łatwiejsza w czytaniu.

Ogólny design również jest prostszy i nikt nie powinien mieć problemu z poruszaniem się na stronie.

JAMstack

Oczywiście jest to dalej strona statyczna JAMstack, która wykorzystuje Gatsby oraz DatoCMS jako CMS.

Stwórzmy wspaniały projekt!

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail, oddzwonię i porozmawiamy na temat Twojej nowej strony internetowej.