Nowy dział - Front End

Powstał nowy dział - Programowanie / Frontend, na którym będzie więcej treści dla osób uczących się programować.

Programowanie / Front End

Cześć ✌🏻 Stworzyłem nowy dział na stronie Programowanie / Front End, na którym będę umieszczać bardziej techniczne artykuły na temat HTML, CSS, JavaScript czy Gatsby.

Artykuły z sekcji Blog są dodawane przez DatoCMS, które niestety ma limity. Darmowe konto oferuje 200 wpisów, jest to wystarczająca ilosć na potrzeby zwykłego bloga, jednak sekcja Programowanie będzie dużo większym projektem.

Gatsby posiada funkcję, która pozwala na dodawanie postów Markdown, jest to świetne rozwiązanie ponieważ nie ogarnicza nas żaden inny system. Każdy post to nowy plik .md, który jest przechowywany na koncie GitHub.

Mentoring

Dział Programowanie / Front End to przede wszystkim dzielenie się wiedzą. Zawsze chciałem spróbować swoich sił w bardziej specjalistycznym przekazywaniu swojej wiedzy. Posty z tego działu są dostępne dla każdego, bez żadnych opłat, za darmo. Jeżeli chciałbyś porozmawiać ze mną ekran w ekran, to odsyłam do strony mentoring.

Podsumowanie

Nie każdy znajdzie tutaj treści dla siebie, nowy dział został stworzony tak jak napisałem wcześniej, dla osób uczących się tworzyć strony internetowe.

Chciałbym aby dział Programowanie / Front End stał się troszkę bardziej rozpoznawalny w sieci. Nie będzie to możliwe bez Twojej pomocy! Jeżeli czytasz ten post, to proszę Cię o udostępnienie tego wpisu u siebie na facebooku, bardzo mi to pomoże w rozwoju.

Dziękuję!