Obsługa zamówień online

Gastronomia

W sobotę 24 Października 2020 polska znalazła się w strefie czerwonej. Nowe zasady i ograniczenia przeczytasz na stronie gov.pl.

Restauracje mogą kontynuować swoją działalność, jednak nie mogą przyjmować klientów. Dozwolne jest przygotowanie żywności na wynos oraz dostarczenie go w dowozie.

Obsługa zamówień online

Liczba zamówień online wzrosła aż o 40% względem poprzedniego roku. Widać tutaj spory potencjał, który niestety nie jest do końca wykorzystywany.

Nie jest wykorzystywany dlatego, że sporo mniejszych restauracji czy pizzerii nie oferuje opcji zamawiania żywności online na swojej stronie internetowej.

Szczególnie teraz, opcja zamawiania online to nie tylko wygoda dla klienta, ale również dodatkowe źródło dochodu dla lokalu.

Jak wprowadzić zamówienia online?

Właściciel lokalu ma dwie opcje, pierwsza z nich to skorzystanie z serwisu pyszne.pl, wystarczy dodać swoją restaurację, ustawić menu i voilà. Należy jednak pamiętać o tym, że serwis pyszne.pl pobiera prowizję, która wynosi 13% od każdego zamówienia.

Drugą opcją jest implementacja własnego systemu zamówień online na stronie internetowej. Własny system to przede wszystkim kontrola nad całym procesem zamawiania.

Kolejną zaletą własnego systemu są możliwości marketingowe, właściciel restauracji może dodawać różne promocje oraz oferty i promować je na swoich kanałach społecznościowych.

Krok do przodu

Żyjemy w czasach ciągłego biegu oraz rozwoju, brak systemu zamówień online to krok w tył, a przecież nie o to chodzi, prawda?

Sektor gastronomiczny, a dokładniej jego techniczna część potrzebuje doświadczonych programistów, którzy wiedzą jak stworzyć idealne warunki dla potencjalnych klientów.

Oferuję pomoc w zakresie odpowiedniego doboru systemu zmówień online, jeżeli prowadzisz restaurację lub pizzerię i chcesz rozszerzyć swoją działalność, lecz nie wiesz gdzie się zgłosić, to moje usługi na pewno Cię zadowolą.

Odwiedź zakładkę kontakt i wypełnij formularz, lub zostaw numer telefonu poniżej.

Stwórzmy wspaniały projekt!

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail, oddzwonię i porozmawiamy na temat Twojej nowej strony internetowej.