Podsumowanie miesiąca: Październik 2020

Spędzam dużo czasu przed komputerem, sporo czytam i jestem na bieżąco z wszystkimi nowościami, szczególnie ze świata Front End.

Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych wg. mojej oceny artykułów.

React v17

Ponad 2 lata czekaliśmy na nową odsłonę React'a, która.. nie przynosi nowych funkcji. Jest to dość nietypowa zagywka programistów Facebooka, jak się jednak okazuje wszystko ma swój cel. React v17.0 koncentruje się głównie na ułatwieniu aktualizacji React'a. Oczywiście programiści wciąż pracują nad nowymi funkcjami, jednak React v17.0 jest kluczową częścią strategii wdrażania ich bez pozostawiania nikogo w tyle.

iPhone 12

Nowości od Apple, tym razem iPhone 12, który wygląda świetnie! Nowy procesor A14 Bionic to pierwszy w branży czip 5-nanometrowy z zaawansowanymi komponentami, których grubość liczy się w atomach. A14 jest o 20% szybszy od poprzedniej wersji A13 w teście single-core i 28% szybszy w teście multi-core.

WooCommerce Payments

Nowa darmowa wtyczka dla sklepów internetowych opartych o system WordPress oraz WooCommerce.

Wskazówki przed kupnem hostingu

Kilka wskazówek na co zwrócić uwagę przed kupnem hostingu na swoją stronę internetową.

@update:

Jak bardzo Twój wygląd odbiega od normy

Jak bardzo Twój wygląd odbiega od normy? Sprawdź to w interaktywnym eksperymencie! Badanie trwa kilka minut, musisz zezwolić na dostęp do kamery. Usiądź wygodnie i nic nie rób. Dane nie są wysyłane na żadne serwery, wszystko odbywa się w Twojej przeglądarce.

Stwórzmy wspaniały projekt!

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail, oddzwonię i porozmawiamy na temat Twojej nowej strony internetowej.