Champion nowa strona główna

champion strona główna

Oficjalnie jest! Nowa strona główna dla Champion! Link

Ostatnie dni były dla mnie dość nerwowe. Champion to spora firma i stres związany z wdrożeniem nowej strony głównej był ogromny.

Moim głównym zadaniem było zakodować layout, który dostałem bezpośrednio od firmy Champion. Wydawać by się mogło, że to nic trudnego, jednak rzeczywistość okazała się nieco inna.

Pierwszy raz miałem styczność z systemem, z którego korzysta Champion, chwilę zajęło mi zapoznanie się jak wszystko działa. Tutaj zwykłe stworzenie szkieletu w HTML i ostylowanie w SCSS nie wystarczyło.

Kolejnym dość istotnym utrudnieniem był brak możliwości stworzenia lokalnej kopii, na której mógłbym sobie spokojnie pracować. Aby w ogóle połączyć się ze środowiskiem testowym (QA) musiałem używać specjalnego VPN, który był dość wolny.

Elementy na stronie podzielone są na sekcje i aby zobaczyć zmiany, musiałem usuwać sloty i dodawać od nowa. Dość niecodzienna sytuacja, ponieważ moje normalne środowisko pracy to zapisanie zmian i błyskawiczne pojawienie w środowisku testującym.

Po dwóch tygodniach prac nad stroną, niezliczoną ilością wiadomości z osobami z zarządu firmy Champion strona główna jest gotowa!

Niestety nie mogę dodać tego projektu do swojego portfolio, ponieważ był to projekt mojej obecnej firmy, dla której pracuję, jednak satysfakcja, że to mój kod jest na stronie głównej Championstore jest o wiele większa.

Karolina Wawrzyniak

doradcajezykowy.com

Współpraca z Marcinem była wspaniała. W błyskawicznym tempie odpowiadał na wszystkie moje zapytania i zamieszczał kolejne elementy na stronie. W cierpliwy sposób tłumaczył na czym polega budowanie strony internetowej i na czym jako przedsiębiorca powinnam się skupić najbardziej. W stu procentach spełnił moje oczekiwania, zatem mogę go polecić jako świetnego fachowca!

Profesjonalna wycena projektu

Wyróżnij się w internecie