Darmowa wycena strony

Bardzo częstym pytaniem, które znajduję w swojej skrzynce pocztowej, to "ile kosztuje strona internetowa?" Nie posiadam stałego cennika stron internetowych, nie jest to możliwe. Jeżeli spotykasz przedziały cenowe w ofertach innych firm wykonujących strony, to możesz być na 90% pewien, że są to gotowce.

Moi klienci nigdy nie dostaną gotowca, za każdym razem tworzę unikalny styl graficzny oraz podchodzę do klienta bardzo indywidualnie, traktuję stronę internetową klienta jak swoje dziecko, którym trzeba się cały czas opiekować, i wprowadzać zmiany, zeby się rozwijało.

Wycena strony internetowej nie jest łatwa, wszystko zależy tak na prawdę od oczekiwań klienta. Jeżeli klient oczekuje rozbudowanej strony, do tego zintegrowanego sklepu, plus płatności, plus galerie itp, to wiadomo, że czas, który poświęce na realizację projektu się wydłuża, prawda?

Dlatego projekty wyceniam wg. przepracowanych godzin. Gdy już wszystko wiem, czyli mam wszystkie dane na temat podstron, tego czy wykonać logo itp. przystępuję do oszacowania czasu na poszczególne zadania.