Doradca Językowy

Zobacz online

Opis projektu

Karolina Wawrzyniak – właścicielka firmy Doradca Językowy chciała stronę czystą, czytelną oraz minimalistyczną. Efektu nie udałoby się osiągnąć bez grafik od Dagmary Kubiny, która przygotowała wszystkie niezbędne assety.

Doradca Językowy pomaga przede wszystkim firmom zaoszczędzić czas poprzez sprawdzanie kandydatów pod kątem znajomości języka obcego.
Często zdarza się tak, że kandydat posiada świetne CV, jednak niektóre firmy wymagają znajomości języka angielskiego bądź niemieckiego na wysokim poziomie.

Dostępna jest również oferta dla klientów indywidualnych, jeżeli kandydat długo nie rozmawiał po angielsku, chce odświeżyć swoją mowę czy przede wszystkim przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Specyfikacja

Strona doradcajezykowy.com jest w pełni responsywna, czyli dostosowana do urządzeń mobilnych. Wczytuje się szybko na każdym urządzeniu, czy to smartphone, tablet lub laptop.

Jak już wspomniałem wcześniej, grafiki na stronę wykonała Dagmara Kubina. Sam bardzo oczekiwałem efektu i nie zawiodłem się. Grafiki idealnie pasują do koncepcji strony.

Doradca Językowy to strona typu One Page, wszystkie informacje znajdują się na jednej stronie. Użytkownik zmienia sekcje poprzez przesunięcie strony w dół.
Polityka prywatności oraz dłuższy opis „o mnie” musiał jednak zostać przeniesiony na osobne podstrony.

Czas realizacji projektu to 1 miesiąc.

Dziękuję Karolinie oraz Sebastianowi za zaufanie oraz życzę powodzenia w rozwoju firmy.

Karolina Wawrzyniak

doradcajezykowy.com

Współpraca z Marcinem była wspaniała. W błyskawicznym tempie odpowiadał na wszystkie moje zapytania i zamieszczał kolejne elementy na stronie. W cierpliwy sposób tłumaczył na czym polega budowanie strony internetowej i na czym jako przedsiębiorca powinnam się skupić najbardziej. W stu procentach spełnił moje oczekiwania, zatem mogę go polecić jako świetnego fachowca!

Profesjonalna wycena projektu

Wyróżnij się w internecie