Nowy wygląd!

marcinzogrodnik.pl - Nowy wygląd

Lubię zmiany, szczególnie zmiany na lepsze. Wydaje mi się, że moje zdolności graficzne idą w dobrym kierunku i nowa strona główna marcinzogrodnik.pl spodoba się i Wam!

Minimalizm

Nowa strona główna jest przede wszystkim łatwiejsza w odbiorze dla potencjalnych klientów, jest bardziej minimalistyczna oraz jednolita. Od samego początku właśnie taki był zamysł i myślę, że udało mi się to osiągnąć.

Typografia

Ostatnimi czasy bardzo dużo czytam na temat typografii na stronie, doboru czcionek, wielkości oraz odstępów. W tym projekcie po raz pierwszy wykorzystałem płatną czcionkę o nazwie Noe Display, która swoją drogą wydaje mi się, że jest idealna.

Drugą czcionką, czyli wszystkie teksty, wybrane nagłówki to IBM Plex. Postanowiłem nieco wyróżnić się i wykorzystać coś innego niż nadmiernie wykorzystywane Lato, Open Sans czy Roboto.

Kolorystyka

Poprzednim dominującym kolorem był kolor zielony, tym razem postanowiłem powrócić do filoletu. Uzyskane opinie na temat kolorystyki są podzielone, niektórzy (w tym ja) uwielbiają ten kolor w połączeniu z białym tłem, niektórzy jednak dość sceptycznie podchodzą do filoletu. Dobrze jednak, że każdy ma swoje gusta, bo nie ma rzeczy idealnych.

Strona główna

Nowa strona główna to przede wszystkim sekcje, które nie zlewają się w całość, tylko są odzielone odcieniem szarości oraz kształtem. Uznałem, że takie dość niestandardowe ułożenie będzie lepiej odbierane przez potencjalnych klientów.

Na stronie głównej pojawiły się dwie nowe sekcje, mianowicie „Jak wygląda współpraca” oraz „Opinie klientów„. Pierwsza z nich opisuje jak wygląda proces współpracy, druga to sekcja z opiniami klientów, którzy ze mną postanowili współpracować.

Realizacje & Blog

Uznałem, że nie ma sensu tworzyć dwóch osobnych szablonów dla praktyczine takich samych stron, więc realizacje oraz blog wyglądają tak samo. Jednyne co ich różni to treść. Pierwszy element, czyli ostatni wpis lub projekt jest wyróżniony, jest nieco szerszy przez co automatycznie użytkownik zwiększa uwagę właśnie na ten element.

Feedback & poprawki

Wydaje mi się, że 90% strony jest zrobione, dlatego też postawnowiłem zmienić wygląd już teraz. Nie mniej jednak, jeżeli zauważysz, że coś nie działa poprawnie na Twoim urządzeniu np. są zbyt duże przerwy pomiędzy sekcjami, tekstem lub coś jest po prostu nie tak – proszę, żebyś mnie o tym poinformował, może to być komentarz na facebooku (pomoże to w zasięgach).

Jeżeli strona się podoba to udostępnij ten post dalej, dzięki!

Karolina Wawrzyniak

doradcajezykowy.com

Współpraca z Marcinem była wspaniała. W błyskawicznym tempie odpowiadał na wszystkie moje zapytania i zamieszczał kolejne elementy na stronie. W cierpliwy sposób tłumaczył na czym polega budowanie strony internetowej i na czym jako przedsiębiorca powinnam się skupić najbardziej. W stu procentach spełnił moje oczekiwania, zatem mogę go polecić jako świetnego fachowca!

Profesjonalna wycena projektu

Wyróżnij się w internecie