marcin zogrodnik

Odświeżona strona internetowa

Odświeżona strona internetowa

Cześć 👋🏼, po raz kolejny witam Cię na mojej "nowej", odświeżonej i minimalistycznej stronie internetowej. Wcześniejsza wersja była bardziej kolorowa i żywa, tym razem postanowiłem pozostać przy bieli i czerni.

Minimalistyczny wygląd + najważniejsze informacje na temat moich ostatnich projektów czy też usług, które mogę zaoferować moim przyszłym klientom.

Strona główna

Nie ma tutaj szału, nie taki był zamiar. Nic nie wyskakuje, prosty tekst kim jestem i czym się zajmuję, poniżej znajdziesz sekcję o mnie (oczywiście skróconą), z której możesz płynnie przejść na dedykowaną stronę O mnie.

Poniżej sekcja ostatnich realizacji. Każda realizacja posiada swój własny case study, w którym możesz przeczytać więcej na temat klienta, pomysłu czy też rezultatu, który udało mi się osiągnąć.

Stwierdziłem, że fajnie będzie pochwalić się opiniami klientów, z którymi współpracowałem w ostatnim czasie i tak też zrobiłem. Można śmiało przeczytać jak działam z klientami.

Ostatnia sekcja to artykuły, co jakiś czas postaram się wrzucić jakiś tekst na temat front endu.

Zmiana z Gatsby na Next.js

Niby nic nie mam do Gatsby, jednak od kilku lat w każdej firmie, w której pracowałem miałem styczność z Next.js. Wolę skupić się na jednej platformie i wyciągnąć z niej maksimum, a nie zmieniać co chwilę środowisko.

Next ostatnio sporo namieszał w aktualizacjach, co mi się nawet podoba, więc jest tzw. fun w tworzeniu nowego kodu.

Cel nowej strony

Celem nowej strony nie jest pisanie postów co kilka dni, a pokazanie projektów nad którymi ostatnio pracowałem, oraz co mogę zaoferować nowym klientom.

Celem jest również zdobycie nowych klientów przede wszystkim na strony Next.js.