marcin zogrodnik

O mnie

Cześć 👋🏼, nazywam się Marcin Zogrodnik i jestem programistą Front End. Posiadam ponad 10 lat doświadczenia w tworzeniu stron internetowych. Obecnie moim głównym zainteresowaniem jest React oraz Next.js, jednak z przyjemnością wykonam dla Ciebie stronę WordPress.

Doświadczenie

Rok 2016 jest dla mnie bardzo ważny, ponieważ w Listopadzie zostałem zatrudniony jako Junior Web Developer w firmie QuantumPi w Doncaster UK. Byłem odpowiedzialny za utrzymanie stron internetowych klientów, głównie WordPress, oraz tworzenie nowych funkcjonalności, czy widoków.

Kolejne 3 firmy, dla których pracowałem dużo wniosły do mojego rozwoju, jednak nie tego oczekiwałem. Byłem młody, myślałem, że każda firma wykorzystuje najnowsze technologie w swoich firmach i szukałem czegoś dla siebie. Wolałem zmienić pracodawcę, niż utrzymywać stary kod.

Kolejny, a zarazem ostatni pracodawca z UK to firma DeeperThanBlue, w której spędziłem prawie dwa lata. Bardzo fajny, młody zespół, który rozumiał to, że aby tworzyć fajne projekty potrzebne jest innowacyjne podejście i odwaga do podjęcia decyzji innych niż dotychczas.

Lipiec 2020 rok, to duże zmiany w moim życiu. Wróciłem do Polski po 13 latach za granicą, jednak dalej pracowałem dla DeeperThanBlue, zdalnie.

Marzec 2021 - wielki transfer do jednego z największych portali z ogłoszeniami pracy w Polsce, czyli Grupa Pracuj. Byłem odpowiedzialny za rozwój serwisu strefa.pracuj.pl.

Począte roku 2023 to kolejny tranfer, tym razem do mniejszej firmy LoudNow Agency. Bardzo fajnie spędzone 6 miesięcy, z przyjemnością zostałbym dłużej, jednak klient dla którego pracowaliśmy zmienił plany. Przez 6 miesięcy pracowałem nad jednym projektem w Next.js.

Mój obecny pracodawca, to firma Sii Poland. Mam nadzieję, że będzie to długa i owocna współpraca.

Prywatnie

Pochodzę ze Śląska, dokładniej Lędziny, jednak obecnie mieszkam w Katowicach.

Jestem sportowym freakiem, siłownia to mój drugi dom, lubię też jeździć na rowerze.