marcin zogrodnik

Strona internetowa WordPress

Strona internetowa WordPress

System zarządzania treścią WordPress to idealne rozwiązanie dla małych, średnich a nawet dużych firm. Firmy takie jak: Mercedes-Benz, BBC America czy Sony Music od lat korzystają z WP i jak widać świetnie sobie radzą.

Jak wygląda proces realizacji strony WordPress?

Wypełnij formularz dostępny na stronie Kontakt, przyśpieszy to cały process, ponieważ da mi to informacje czego oczekujesz, oraz jaki masz budżet.

W mailu zwrotnym zapytam o dodatkowe informacje, takie jak: branża, strony które wizualnie Ci odpowiadają, czy posiadasz materiały itd.

Po dopięciu wszystkich formalności, przygotowuję umowę i pobieram zadatek w wysokości 30% całkowitego kosztu realizacji.

Gotowy motyw

"Gotowiec" to najczęściej kupiony motyw, który poprzez liczne opcje może zostać skonfigurowany do Twoich potrzeb. Jest to tańsza opcja strony WordPress.

Szukam motywu, który najbardziej odpowiada wizualnie oraz funkcjonalnie i wysyłam
2-3 propozycje. Kolejnym krokiem jest wypełnienie/personalizacja motywu matariałami, które mi dostarczysz (zdjęcia, teksty).

Koszt takiej strony mieści się najczęściej w granicy 2000 – 5000 zł w zależności od twoich wymagań, potrzeb oraz materiałów do pracy.

Strona WordPress z indywidualnym projektem

Bardziej wymagający klienci oczekują unikalnego podejścia do tematu strony internetowej. Często jest tak, że funkcjonalności muszą zostać stworzone od zera i nie ma gotowych rozwiązań w postaci pluginu.

Po dokładnej rozmowie zaczynam projektować stronę wizualnie w programie Figma. Każdy widok będzie dostępny online, będziesz mógł widzieć jakie są postępy nad makietami.

W następnej kolejności realizowane jest programowanie frontendowe oraz backendowe.

Cena za wykonanie strony z indywidualnym projektem mieści się w granicy
7000 – 15 000 zł w zależności od wymagań, potrzeb oraz materiałów do pracy.

Cena netto. Do faktury doliczany jest podatek VAT.