Doradca Językowy

Doradca Językowy to strona internetowa WordPress. Grafika jak i wygląd strony to indywidualny projekt.

Cel strony

Karolina Wawrzyniak wystartowała ze swoją firmą, więc potrzebowała profesjonalnej strony internetowej, która w czytelny sposób wyjaśni jakie usługi oferuje.

Staraliśmy się pokazać jak wygląda proces rekrutacyjny w firmach, oraz jak usługi Doradcy Językowego mogą ten proces usprawnić. Zaimplementowaliśmy dwie osie czasu, które w idealny sposób pokazują jak wygląda proces rekrutacyjny.

Od samego początku wiedzieliśmy, że strona internetowa musi wyglądać profesjonalnie, zachowując przy tym pewien minimalizm oraz dbałość o szczegóły.

Zarządzanie projektem

Stworzyłem tablicę trello, w której opisałem cały proces tworzenia strony internetowej. Wszystkie ewentualne przeszkody mogłem na bierząco konsultować z Karoliną, więc komunikacja wypadła świetnie.

Karolina wywiązała się profesjonalizmem również na tym etapie, wszystkie teksty zostały starannie przygotowane oraz sprawdzone. Praca z takim klientem to przyjemność.

WordPress

Strona internetowa Doradcy Językowego wykorzystuje system zarządzania treścią WordPress z kilkoma niezbędnymi wtyczkami. Ostatnią nowością jest system rezerwacji on-line, który został sprawnie dodany.

Layout strony wykonałem od podstaw zgodnie z wytycznymi Karoliny, która dokładnie wiedziała czego chce.

Logo oraz ilustracje zostały wykonane przez zaprzyjaźnioną firmę Doradcy Językowego.