marcin zogrodnik

Doradca Językowy

Nauka języków obcych

Doradca Językowy

Oczekiwania klienta

Karolina jest nauczycielką języka Niemieckiego oraz Angielskiego. Chciała stworzyć miejsce w internecie, w którym w łatwy sposób znajdziesz listę usług. Ważnym aspektem była również możliwość rezerwacji terminów na indywidualne lekcje.

Dodatkowo musieliśmy pomyśleć nad platformą, która umożliwia dodawanie materiałów wideo dla osób, które zdecydują się na zakup kursu.

WordPress

W pierwszej kolejności pomyślałem, że ważnym elementem będzie system blogowy, w którym każda nowa lekcja będzie dodawana w formie postu. Regularne dodawanie treści na stronę, z odpowiednio dobranymi słowami kluczowymi i ciekawą treścią przynoszą świetne rezultaty w postaci pozycjonowania, a na tym mi mocno zależało.

WordPress oferuje wtyczki, z którymi można zintegorwać stronę z zewnętrznymi serwisami, takimi jak Bookero czy Web To Learn.

Kursy Online

Karolina stworzyła kilka kursów języka Niemieckiego, które są dostępne na platformie Web To Learn, która również jest zintegrowana ze stroną internetową Doradca Językowy.

Rezerwacje + lekcje online

Kolejną integracją był system Bookero, dzięki któremu poprzez wtyczkę mogliśmy wyświetlić kalendarz, ustawić ceny, oraz sporo innych wariantów, które w stu procentach zadowoliły Karolinę, oraz wsparły w prowadzeniu biznesu online.

Kolejne kroki

W najbliższej przyszłości strona zostanie przepisana z WordPress do Next.js, oraz zmienimy hosting na Vercel.

"Współpraca z Marcinem była wspaniała. W błyskawicznym tempie odpowiadał na wszystkie moje zapytania i zamieszczał kolejne elementy na stronie. W cierpliwy sposób tłumaczył na czym polega budowanie strony internetowej i na czym jako przedsiębiorca powinnam się skupić najbardziej. 
W stu procentach spełnił moje oczekiwania, zatem mogę go polecić jako świetnego fachowca!"

karolina-jablonska

Karolina Jabłońska

Doradca Językowy