marcin zogrodnik

Raypath Expert

Czyszczenie bez chemii

Raypath Expert

Klient

Firma Raypath odezwała się do mnie w celu stworzenia nowej strony internetowej. Głównym celem było stworzenie widoku listy konsultantów, oraz wyświetlić podstawowe dane kontaktowe.

W późniejszym etapie skupiliśmy się na opisie produktów, odpowiednim SEO, oraz katalogu produktów z możliwością kupna.

Pomysł

Do realizacji projektu wybrałem Next.js. Początkowym założeniem była prosta strona wyświetlająca dane kontaktowe konsultantów. Z czasem plany się zmieniły, doszedł katalog produktów (sklep), więc musiałem wybrać oraz zaimplementować integrację z systemem zarządzania treścia.

Wybrałem Dato CMS, który jest łatwy w obsłudze i dobrze współpracuje z Next.js. CMS jest wykorzystywany do zarządzania produktami oraz konsultantami.

Stworzyłem inteaktywną mapę Polski, która została podzielona na województwa. Na stronie głównej można wybrać województwo, po czym zostaniemy przekierowani do dedykowanej podstrony z listą dostępnych konsultantów z wybranego rejonu. Po wybraniu innego województwa konsultanci zmieniają się.

Jest to druga wersja strony, którą stworzyłem. Obecnie strona główna jest bardziej nastawiona na pokazanie produktów Raypath. Stworzyłem więc specjalny panel z kategoriami oraz czterema produktami. Można zmieniać kategorię i przejść bezpośrednio do wybranego produktu.

Rezultat

Najbardziej interesujące dla klienta są konwersje z kontaktem do klienta, oraz oczywiście zakup produktów. Każdy event jest podłączony do Plausible, więc mamy świetny wgląd na to co się dzieje na stronie.

Strona wystartowała niedawno, więc trzeba jeszcze poczekać na rezultaty około miesiąca.

ray1ray2ray3

"Współpracę z Panem Marcinem oceniam bardzo dobrze. Prowadzi moją stronę internetową oraz sklep, z którego jestem zadowolony. Zawsze świetnie doradzi i jest pomocny, kontakt na bieżąco i pełen profesjonalizm. Dziękuję za przejrzystą i nowoczesną stronkę."

grzegorz-gala

Grzegorz Gala

Raypath Expert