Strona internetowa - Q&A

January 23, 2021 / Marcin Zogrodnik

Temat stron internetowych będzie częstym tematem na mojej stronie, chcę aby zwiększyła się świadomość ludzi, którzy wciąż nie są przekonani do posiadania własnej strony internetowej.

Wyznacz sobie cel na 2021 rok i realizuj go

January 6, 2021 / Marcin Zogrodnik

Wyznaczanie celów w życiu jest bardzo istotne. Rok 2021 daje kolejne możliwości, których nie możemy zmarnować. Jeżeli jeszcze nie masz celu na rok 2021, to jak najszybciej postaraj się go zdobyć.

Jaki hosting dla małych i średnich firm?

December 29, 2020 / Marcin Zogrodnik

Hosting strony internetowej to ważna kwestia internetowej prezentacji firmy. Skupimy się dziś przede wszystkim na dedykowanych ofertach pod strony WordPress oraz statyczne strony JAMstack.

Unikalność czy gotowiec?

December 27, 2020 / Marcin Zogrodnik

Unikalna strona internetowa dla Twojego biznesu, czy gotowiec, którego używają inni? Co wybierasz? Budżetowe rozwiązanie, czy profesjonalnie wykonana usługa, która zarabia?

Dlaczego strona internetowa jest ważna - 5 powodów

November 26, 2020 / Marcin Zogrodnik

Chciałbym przedstawić Ci 5 powodów, dla których posiadanie własnej strony internetowej jest ważne, mam nadzieję, że któryś z powodów przekona Cię do zainwestowania w szybką i nooczesną stronę internetową.

Obsługa zamówień online

October 24, 2020 / Marcin Zogrodnik

Obsługa zamówień online to bardzo ważny element na stronie internetowej lokalu gastronomicznego. Szczególnie teraz właściciele restauracji powinni się tym zainteresować.

Nowa wersja strony

October 21, 2020 / Marcin Zogrodnik

Nowa strona marcinzogrodnik.pl zmieniła nieco swoją strukturę. Zostały naprawione błędy oraz obecnie strona powinna się lepiej pozycjonować.