Blog

Artykuły na temat JAMstack, WordPress, optymalizacji, pozycjonowania. Zapraszam dównież do działu Front End, gdzie dzielę się wiedzą na temat Gatsby, czy Reacta.

Front End

Audyt losowej strony - jest źle

Jeśli uważasz, że wynajęcie profesjonalisty do pracy jest kosztowne, poczekaj, aż zatrudnisz amatora. Taki cytat mi ostatnio wpadł i wydaje mi się, że świetnie byłoby się rozwinąć i napisać więcej w kontekście stron internetowych.

Strona internetowa - Q&A

Temat stron internetowych będzie częstym tematem na mojej stronie, chcę aby zwiększyła się świadomość ludzi, którzy wciąż nie są przekonani do posiadania własnej strony internetowej.

Unikalność czy gotowiec?

Unikalna strona internetowa dla Twojego biznesu, czy gotowiec, którego używają inni? Co wybierasz? Budżetowe rozwiązanie, czy profesjonalnie wykonana usługa, która zarabia?

Nowa wersja strony

Nowa strona marcinzogrodnik.pl zmieniła nieco swoją strukturę. Zostały naprawione błędy oraz obecnie strona powinna się lepiej pozycjonować.

Obsługa zamówień online

Obsługa zamówień online to bardzo ważny element na stronie internetowej lokalu gastronomicznego. Szczególnie teraz właściciele restauracji powinni się tym zainteresować.